Coaching

Zanim przejdziesz dalej przeczytaj!

Coaching to nie puste słowo, którego użycie służyć ma generowaniu zysku poprzez oferowanie ludziom zainteresowanym fałszywej wizji rozwoju. Coaching to inspirowanie, motywowanie oraz wspólne dążenie do celu, którego osiągnięcie okupione będzie ciężką pracą oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Dewizą TG Training jest i zawsze będzie: ,,Nic nie jest proste, lecz wszystko jest możliwe” . Współczesny rynek pełen jest trenerów, których wizja rozwoju innych zainspirowana jest głównie osiągnięciem zysków, co jest zupełnie sprzeczne z wizją coachingu opracowaną przez naszą firmę. By dojrzeć i być w stanie komunikować się z ludźmi, których celem jest osiągnięcie sukcesu, musisz myśleć w ten sam sposób i musisz udowodnić, że byłeś i jesteś w stanie osiągnąć wiele. Rozpoczęcie działalności TG Training zainspirowane było moim życiem, którego przewrotność oraz trudności wykształciły we mnie pewność siebie oraz umiejętność komunikowania się i zrozumienia mojego otoczenia. By dotrzeć do miejsca, w którym jestem, musiałem popełnić wiele błędów, których waga oraz cena wykształciły we mnie determinację  ku temu, by być lepszą osobą. Wszystko zaczęło się od sportu. Byłem młodym człowiekiem, którego świat i otoczenie pełne było rzeczy oraz ludzi, które miały bardzo negatywny wpływ na to, jak postrzegam siebie oraz komunikuję się z innymi. Zrozumiałem wtedy, że  czas na zmiany. Wielkie zaangażowanie  w boks doprowadziło mnie do sukcesów na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Osiągnięcia te zmieniły mnie jako człowieka oraz zmieniły moje postrzeganie świata, to właśnie wtedy zrozumiałem, że wszystko jest możliwe. Od tamtego momentu nieprzerwanie rozwijam się stawiając przed sobą cele, których wcześniej nie mogłem sobie nawet wyobrazić. Był to tyko wstęp do następnych sukcesów, z których jestem niezwykle dumny. Ukończenie prestiżowych uczelni zagranicznych otworzyło mi drogę do bycia wykładowcą oraz komunikowania się ze wspaniałymi ludźmi, których wpływ na moje życie był i jest nieoceniony. Rozwój to ciężka praca, wyrzeczenia, determinacja oraz umiejętność otaczania się odpowiednimi ludźmi. Gdy Ty potrzebujesz mnie to znaczy, że ja tym bardziej potrzebuję  Ciebie. TG Training to firma z krwi i kości, której wizja zainspirowana jest prawdziwym życiem.

Coaching

Z perspektywy moich doświadczeń zawodowych, sportowych oraz tych dotyczących edukacji, wykształciłem w sobie chęć doskonalenia się. Co więcej, zrozumiałem także, że otaczanie się ludźmi, którzy są w stanie wskazać nam właściwy kierunek oraz stworzyć cel i wizje w naszym życiu to bezcenny skarb. Zatem wysoka wartość, która może być stworzona poprzez ludzi, którzy nas otaczają jest niezbędnym, lecz także trudnym do osiągnięcia celem.  Codzienny świat przedsiębiorcy to niezliczona ilość relacji międzyludzkich, których jakość ma niezwykły wpływ na to, jak postrzegamy siebie i jak reagujemy na otoczenie. Coaching to efektywna współpraca z trenerem oparta na głębokim zaufaniu i chęci wprowadzenia zmian,która prowadzi do zupełnie nowych rozwiązań i postrzegania rzeczywistości taką jaka jest, a nie taką jak ją widzimy.  Coaching wykreowany oraz wdrażany przez moją firmę ma na celu wspomaganie rozwoju oraz wykształcenie:

  • pewności siebie
  • asertywności
  • efektywnej komunikacji (rodzina, praca, przyjaciele)
  • efektywnej mowy ciała
  • silnej motywacji
  • doskonałej formy fizycznej

Powyższe cele, które mają wpływ na każdy aspekt naszego życia muszą być ostrożnie zweryfikowane celem ustalenia najlepszej formy przekazywania wiedzy  i wdrożeniu faktycznych zmian. Osoby, które myślą, by polepszyć swoje umiejętności jako właściciel firmy, lider lub członek rodziny spotkać się mogą  z wieloma ofertami coachingowi na rynku, których marketingowa fragmentacja oraz różnorodny cennik przyprawić może o zawrót głowy. Rozwój osobowościowy to nie zakup pakietów, które zmienią Twoje życie na lepsze. Rozwój to ciężka praca, zaufanie, zrozumienie nas samych.  Następnie zaczyna się najtrudniejszy etap, którym jest etap wprowadzania zmian.

By efektywnie inspirować, zarządzać oraz motywować ludzi w naszym otoczeniu, musimy zacząć od siebie i przewodzić samemu sobie w taki sposób, by stać się liderem, który oprócz możliwości efektywnego robienia pieniędzy, ma także moc rozumienia innych i tworzenia  długotrwałych relacji w biznesie, jak i życiu rodzinnym.

Jak coaching funkcjonuje?

Najważniejsze jest określenie potrzeb oraz celów klienta. Wyznaczenie jasnej drogi współpracy wymaga zaufania oraz wzajemnej chęci współpracy.

Co dalej?

Po określeniu wstępnych celów i wyrażeniu chęci współpracy niezbędne jest wytyczenie strategii. Strategia rozwoju ma na celu  stworzenie  konkretnych akcji i działań oraz opracowaniu indywidualnej formy współpracy.

Co będziemy robić?

Wszystko to, co niezbędne, byś osiągnął Twój cel. Główne środki, by osiągnąć nasz cel to edukacja, sport, poświęcenie oraz wzajemne zaufanie.

Twój cel jest moim celem

Chęć stawania się lepszą osobą to mój główny cel w życiu. Możliwość dzielenia moich pasji oraz doświadczeń, których celem jest zainspirowanie innych do zmian, daje mi poczucie spełnienia zawodowego. Co więcej, moje życie jest pełne inspiracji i motywacji, która jest niezbędna, by być tym, kim jestem.