Szkolenia otwarte

Poznaj nasza propozycję szkoleń otwartych

Szkolenia otwarte organizowane przez firmę TG Training to doskonała sposobność i czas, by efektywnie inwestować we własny rozwój.
Czas spędzony z nami oraz nasz czas z Tobą to doskonały moment, by przyswoić  nową wiedzę, poznać ludzi oraz wspólnie kreować nowe postrzeganie nas samych, jak również współczesnej rzeczywistości.
Świat, w którym żyjemy, jest pełen innowacji, a tępo zmian jest wręcz szokujące. Zatem wspólne spotkania, których celem jest przeanalizowanie czynników mających negatywny wpływ na nasze życie, mogą być ciekawym doświadczeniem. Jednak nasze spotkania to nie czas, w którym koncentrować będziemy się na negatywnych aspektach naszego życia. Każdy problem to okazja poszukiwania  rozwiązania.

Zatem wspólnie znajdźmy rozwiązanie i bądźmy ludźmi, których wzajemna sympatia oraz chęć wymiany poglądów to podstawa do naszego szczęścia, jak również efektywnego działania.

Przykładowe tematy szkoleń

Czas to pieniądz, czy na pewno?

Szkolenie porusza kwestię balansu w naszym życiu i  kierunkuje, jak go zachować. Dowiedz się, co ważne i działaj skutecznie.

Tworzenie responsywnego oraz efektywnego środowiska pracy

Szkolenie ma na celu uświadomienie uczestnikom najważniejszych czynników wpływających na tworzenie środowiska pracy.

Produktywność

Produktywność jest najważniejszym aspektem naszego życia prywatnego jak i zawodowego.