Utajniony audyt

Utajniony audyt

Utajniony audyt w firmie to innowacyjne podejście, którego celem jest dokładne pokreślenie potrzeb szkoleniowych danego przedsiębiorstwa. Utajniony audyt to forma współpracy, gdzie pracownik TG Training wciela się w rolę szeregowego pracownika firmy w celu przeanalizowania wewnętrznej sytuacji w firmie.

Bardzo często tak zwany „Efekt Gwoździa” to główny czynnik, który ma potężny wpływ na funkcjonowanie firmy w zakresie efektywnej komunikacji, motywacji oraz ogólnego postrzegania marki. Nieumiejętne zarządzanie w oparciu o faworyzowanie tylko niektórych ludzi w firmie ma bardzo destruktywny wpływ na morale oraz poziom motywacji, co w późniejszym czasie  przekłada się na koszty prowadzenia działalności. Również brak efektywnych liderów posiadających wiedzę w zakresie budowy efektywnego oraz responsywnego środowiska pracy to główny czynnik wpływający na koszty prowadzenia działalności oraz image marki. Jednym z najkosztowniejszych procesów w każdym przedsiębiorstwie jest poszukiwanie oraz wdrażanie nowych pracowników, również poziom motywacji ma bezwzględny wpływ na poziom i jakość świadczonych usług. Co więcej, nieumiejętne dopasowanie potrzeb szkoleniowych firmy może i na pewno wygeneruje dodatkowe koszty, które zamiast pomóc, powodują odwrotny skutek.

Należy pamiętać, że pracownicy nie opuszczają firmy, lecz ludzi którzy nimi zarządzają. We współczesnych realiach polskiego rynku, gdy brakuje pracowników, umiejętne zarządzanie zasobami ludzkimi to bezwzględny czynnik uzyskania konkurencyjnej przewagi. TG Training rozumie potrzeby współczesnego biznesu, w którym wykazanie się zaangażowaniem oraz poświęceniem to jedyny klucz oraz droga do efektywnej współpracy, której celem jest zapewnienie oraz wdrożenie niezbędnych zmian.

Przerażającym faktem jest to, że większość firm na polskim rynku nie posiada wizji oraz wewnętrznej kultury firmy, która jest głównym czynnikiem spajającym i mobilizującym ludzi w firmie, by budować biznes, którego każdy chce być częścią.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej, z wielką ochotą oraz zaangażowaniem odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.